19 września 2021 roku

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Zakończył się Roku Jubileuszowy w 300-lecie budowy naszego kościoła. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniu całego tego roku. Bóg zapłać tym, którzy wzięli udział w przygotowanych wydarzeniach. Dziękuję tym, którzy trwali na modlitwie adoracji przez cały ten rok dniem i nocą. Zapraszam do pozostania w tym rytmie adoracji w nowych godzinach. Pan Jezus będzie nam błogosławił. Wszystkim za wszystko – Bóg zapłać.
 2. Msze Święte niedzielne o godz. 18.00 (sobota), 7.30, 9.00 i 10.30 Suma
 3. W dni powszednie Msza Święta o godz. 18.00.
 4. Różaniec w intencji Ojca Świętego, Biskupów i kapłanów pół godziny przed Mszą Wieczorną.
 5. Adoracja Najświętszego Sakramentu trwa codziennie od Mszy Wieczornej do 23.00. W niedzielę początek adoracji po Sumie.
 6. Nowenna do Matki Bożej Boleszyńskiej w środę o 18.00
 7. Na zakończenie Jubileuszu poświęcona została świeca wiary, która pozostanie w kościele, aby przypominać nam o obowiązku podtrzymywania światła wiaty i dzielenia się nim. Są przygotowane lampiony z wizerunkiem Matki Bożej Boleszyńskiej, które niech bedą w naszych domach i gromadzą nas na wspólnej modlitwie rodzinnej. Możemy tez nabywać różańce z Matką Bożą Boleszyńską, modlitewniki, obrazy i płytę, która jest muzyczną pamiątką tego czasu.
 8. Pamiętajmy o wspólnej modlitwie w naszych rodzinach.
 9. Bog zapłać za złożone ofiary dożynkowe.
 10. Bóg zapłać za wykonanie w tym tygodniu prace, dary na stół w plebanii, za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty do kościoła. W sobotę proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła parafian z Wielkiego Leźna (wieś)
 11. Kolekta z ubiegłej niedzieli była naszym darem serca dla Ks. Biskupa Olega Butkiewicza i Diecezji Witebskiej na Białorusi. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 12. Intencje mszalne…