XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

9 sierpnia 2020 roku

 1. W niedzielę Msze Św. na placu 7.30, 9.00 i 10.30.
 2. W tym tygodniu Msze Święte w dni powszednie jutro o godz. 8.00, we wtorek i w środę o 16.00, w czwartek i piątek o godz. 19.00.
 3. Różaniec w intencji Ojca Świętego, Biskupów i kapłanów oraz o nowe powołania codziennie przed Mszą Św. wieczorną.
 4. Nowenna w środę w łączności z Mszą Świętą.
 5. Adoracja dziś rozpoczyna się po sumie, w dni powszednie w godzinach od 15.00 do 23.00. Zachęcam do odwiedzania Pana obecnego w Eucharystii.
 6. W sobotę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia MAtki Bożej. Msze Święte według porządku niedzielnego. Na wszystkich Mszach poświęcenie ziół, kłosów i kwiatów.
 7. W przyszłą niedzielę 16 sierpnia przypada Mały Odpust Św. Rocha patrona Słupa. Suma w intencji mieszkańców oraz za zmarłych parafian z tej wsi.
 8. Tegoroczne Dożynki odbędą się w niedzielę 13 września. Proszę o uwiecznię chleba oraz przygotowanie uroczystości mieszkańców Zalesia.
 9. Pamiętajmy o wspólnej modlitwie w naszych rodzinach.
 10. Przeżywamy 9-miesięczną nowennę przed Jubileuszem 300 lecia naszej świątyni. W tym tygodniu Apel i modlitwę wieczorną prowadza parafianie ze Zalesia. Modlitwa O godz. 19.30 przy kapliczce. Duchowo łączmy się w tym czasie na tej modlitwie w naszych domach. Tekst modlitwy jest zamieszczony na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.
 11. Bóg zapłać za wykonane w tym tygodniu prace, dary na stół w plebanii oraz za posprzątanie kościoła. Proszę w sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła parafian ze Słupa (wybudowanie).
 12. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę z racji kolekty gospodarczej.
 13. Intencje mszalne…