ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

31 maja 2020 roku

 1. W niedzielę Msze Św. na placu 7.30, 9.00 i 10.30.
 2. w związku ze zniesieniem limitów w kościołach biskup toruński odwołuje dyspensę od obecności na niedzielnej Mszy Świętej.
 3. W tym tygodniu Msze Święte w dni powszednie o godz. 18.00
 4. Różaniec w intencji Ojca Świętego, Biskupów i kapłanów oraz o nowe powołania codziennie przed Mszą Św. wieczorną.
 5. Nowenna w środę w łączności z Mszą Świętą.
 6. Adoracja dziś rozpoczyna się po sumie, w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 23.00. Zachęcam do odwiedzania Pana obecnego w Eucharystii.
 7. Jutro zaczyna się czerwiec, czas szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz. 18.00. W niedzielę czerwcowe po Sumie.
 8. W tym tygodniu dni eucharystyczne. W pierwszy czwartek dziękujemy za Eucharystię i modlimy się za kapłanów oraz o nowe powołania. Godzina święta o 17.00. W pierwszy piątek wynagradzamy Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwo razem z mszą wieczorną. W pierwszą sobotę uwielbiamy Niepokalane Serce Matki Bożej. Nabożeństwo z procesją różańcową wojół košciola o 21.00.
 9. za tydzień pierwsza niedziela – po mszach świętych odmawiamy ofiarowanie naszej Boleszyńskiej Pani.
 10. Kończy się czas spowiedzi wielkanocnej. W piątek o godz. 19.00 okazja do spowiedzi z udziałem kapłanów naszego dekanatu.
 11. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Trójcy Świętej. Nasz parafialny odpust. Msze święte według porządku niedzielnego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu.
 12. Z okazji odpustu Msza za zmarłych parafian oraz zmarłych z naszych rodzin na cmentarzu w sobotę o godz. 10.00.
 13. Pamiętajmy o wspólnej modlitwie w naszych rodzinach.
 14. Przeżywamy 9-miesięczną nowennę przed Jubileuszem 300 lecia naszej świątyni. W tym tygodniu Apel i modlitwę wieczorną prowadza parafianie ze Słupa. Modlitwa O godz. 19.30 przy kapliczce św. Rocha. duchowo łączmy się w tym czasie na tej modlitwie w naszych domach. Tekst modlitwy jest zamieszczony na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.
 15. Proszę w sobotę o pomoc w sprzątaniu kościoła parafian z Wielkiego Leżna – wieś.
 16. Intencje mszalne…