27 listopada 2022 roku.

I NIEDZIELA ADWENTU

 1. Msze Święte niedzielne o godz. 17.00 (sobota), 7.30, 9.00 i 10.30
 2. Rozpoczyna się Adwent. Zapraszam na roraty z lampionami dzieci oraz młodzież i dorosłych. Roraty codziennie: w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00. We wtorek, czwartek i sobotę o godz. 6.30. Po roratach rano śniadanie w plebanii.
 3. W adwencie codziennie godzinę przed Roratami śpiewamy Godzinki. Pół godziny przed Mszą różaniec. W tym czasie okazja do spowiedzi.
 4. W tym tygodniu dni eucharystyczne. W czwartek dziękujemy za Eucharystię i modlimy się za kapłanów oraz o nowe powołania. W piątek okazja do spowiedzi podczas różańca. W sobotę modlitwy do Niepokalanego Serca armatki Bożej w łączności z Roratami.
 5. Za tydzień I niedziela miesiąca, po Mszach Świętych procesja ofiarowania naszej Boleszyńskiej Pani.
 6. Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką do Ziemi Świętej jutro po roratach.
 7. Jutro o godz. 11.00 poświęcenie i otwarcie drogi w Boleszynie, pod zebrze, o godz. 14.00 poświęcenie i otarcie drogi w Sugajnie (na Sugajenko)
 8. Wyjazd do teatru w przyszłą niedzielę sprzed kościoła o godz. 14.30.
 9. Bardzo dziękuję rodzicom za umożliwienie w ubiegłą niedzielę wyjazdu swoim dzieciom na Diecezjalne Spotkanie Młodzieży.
 10. Dziękuję za pomoc i udział w Andrzejkowym Balu Charytatywnym na rzecz szkoły w Słupie.
 11. W najbliższych dniach wyruszymy do Buczy, Borodianki i Vurzela z kolejnym transportem pomocy humanitarnej. Bardzo proszę o modlitwę. Dziękuję też tym, którzy darem serca wspierają te działania. Proszę też o dalszą pomoc.
 12. tradycyjne na początku adwentu organizujemy zbiórkę darów dla naszego Wyższego Seminarium w Toruniu. Dary możemy składać w plebanii w środę i czwartek. Bóg zapłać za okazane serce.
 13. Pamietajmy o wspólnej modlitwie w rodzinach.
 14. Dziękuję za wykonane w tym tygodniu prace, za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. W sobotę proszę o pomoc mieszkańców Boleszyna (pod las).
 15. Intencje mszalne: