26 marca 2023 roku.

V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Msze Święte w niedziele o godz. 18.00 (sobota), godz. 7.30, 9.00 i 10.30.
 2. W tygodniu msze o godz. 18.00. Okazja do Spowiedzi przed Mszą Świętą wieczorną.
 3. Adoracja codziennie od mszy wieczornej do 23.00. W niedziele i święta początek już po sumie.
 4. Nowenna do Matki Bożej w środę w łączności z Mszą Świętą.
 5. W tym tygodniu od środy do piątku przeżywać będziemy Rekolekcje Wielkopostne. Msze Święte o godz. 9.00 z udziałem dzieci szkół podstawowych oraz o 18.00 dla dorosłych i młodzieży dojeżdżającej do szkół. W środę po Mszy wieczornej nauka stanowa dla dziadków i babć, w czwartek dla małżonków. W piątek na zakończenie po Mszy Świętej droga krzyżowa ulicami Boleszyna. Zapraszam wszystkich.
 6. W piątek dzień spowiedzi z udziałem zaproszonych kapłanów. Spowiedź od godz. 8.30 oraz popołudniu id godz. 16.00.
 7. W sobotę po Mszy wieczornej Gorzkie Żale.
 8. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach. Procesja z palmami przed sumą. Wszyscy gromadzimy się przy kaplicy św. Huberta.
 9. Pamietajmy o wspólnej modlitwie w rodzinach.
 10. Kartki do spowiedzi wielkanocnej możemy odbierać w zakrystii.
 11. Dziękuję za wykonane w tym tygodniu prace, za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty. W sobotę proszę o pomoc mieszkańców ze Słupa (wybudowanie).
 12. w przyszłą niedzielę tradycyjnie społeczność SP w Słupie organizuje kiermasz świąteczny. Dochód przeznaczony będzie na wsparcie dla szkoły.
 13. Trwa nawiedzenie naszych rodzin i domów przez kopię obrazu naszej Boleszyńskiej Pani. Każdego dnia kolejna rodzina modli się przy tym wizerunku w swoim domu. Niech Maryja wyprosi nam wiarę i potrzebne łaski oraz pomyślność i bezpieczeństwo.
 14. Intencje mszalne: