Zaproszenia i informacje

Adwent w naszym Sanktuarium


I niedziela – 28 listopada:
Poświęcenie wieńca adwentowego – godz. 7.30
Poświęcenie opłatków – godz. 10.30

Roraty:
poniedziałki, środy i piątki – godz. 17.00
Wtorki, czwartki i soboty – godz. 6.30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny – godzinę przed roratami
Różaniec – pół godziny przed roratami

Święto Niepokalanego Poczęcia Matki Bożej -8 grudnia: Msze Święte o godz. 9.00 i 17.00 (poświęcenie medalików)

Spowiedź adwentowa (z udziałem kapłanów z dekanatu):
Piątek – 10 i 17 grudnia od 16.00 do 17.00

Adoracja codziennie do 23.00

Uroczystość Wszystkich Świętych i Oktawa Dnia Zadusznego

1 listopada, poniedziałek

godz. 7.30 – Msza Święta

godz. 9.00 – Msza Święta w j. łacińskim

godz. 10.30 – Suma z procesją na cmentarz oraz z modlitwami za naszych zmarłych

Adoracja do godz. 23.00

2 listopada, wtorek

godz. 8.00 – Msza Święta za parafian zmarłych w ostatnim roku z modlitwą przy grobach kapłańskich

godz. 16.00 – Msza Święta

godz. 17.00 – Msza Święta

Adoracja do 23.00

3-9 listopada

godz 16.30 – różaniec za zmarłych

godz. 17.00 – Msza Święta zbiorowa za zmarłych

adoracja do godz. 23.00

6 listopada, sobota

godz. 10.00 – Msza Święta za zmarłych kapłanów i parafian z dekanatu rybnieńskiego oraz procesja na cmentarz przykościelny i modlitwy za zmarłych – przewodniczy dziekan dekanatu w koncelebrze wszystkich kapłanów, homilia ks. prał. S. Oder

Odpust Boleszyński i Zakończenie Jubileuszu

Program Rekolekcji:

Rekolekcje głosi Jego Ekscelencja Oleg Butkiewicz, Biskup Witebski, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Białorusi

Sobota, dnia 11 września JUBILEUSZ DZIECI I MŁODZIEŻY

Godz. 17.00 – spowiedź

Godz. 17.30 – Różaniec

Godz. 18.00 – Msza Święta z udziałem dzieci komunijnych / nauka rekolekcyjna

Godz. 19.00 – spotkanie dla młodzieży

Niedziela, dnia 12 września JUBILEUSZ ROLNIKÓW

Godz. 7.00 – Różaniec

Godz. 7.30 i 9.00 – Msze Święte z nauką rekolekcyjną

Godz. 12.00 – Msza Święta dożynkowa

Godz. 13.15 – obiad

Godz. 13.30 – Koncert i premiera płyty: Dziękuje Ci, Matko

Wykonawcy: Hanka Rybka i Kapela Góralska z Zakopanego, Krzysztof Gwiazda i Przyjaciele

Poniedziałek, 13 września JUBILEUSZ CHORYCH

Godz. 17.00 – Spowiedź

godz. 17.30 – Różaniec

Godz. 18.00 – Msza Święta z nauka rekolekcyjną – udzielenie Sakramentu namaszczenia

Godz. 19.15 – Spotkanie wspólnot różańcowych

Wtorek, 14 września

Godz. 9.00 – spotkanie z chorymi w domach

Godz. 17.00 – spowiedź

Godz. 17.30 Różaniec

UROCZYSTOŚĆ MATKI BOŻEJ BOLESZYŃSKIEJ

Godz. 18.00 – Msza Święta z nauką rekolekcyjną

– Modlitwa za zmarłych oraz o pociechę dla przeżywających stratę najbliższych

– Adoracja

Środa, 15 września

Godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia zakończenie Adoracji

Godz. 18.00 – Przeniesienie Obrazu Matki Bożej Boleszyńskiej na plac do Kaplicy Pielgrzymów

Godz. 18.30 – Koncert Chóru Reprezentacyjnego Wojska Polskiego z Warszawy

Godz. 19.30 – UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA POD PRZEWODNICTWEM KSIĘDZA BISKUPA WIESŁAWA MERINGA Z WŁOCŁAWKA

– procesja światła z Cudownym Obrazem Matki Bożej Boleszyńskiej do kościoła

– odnowienie Ślubów Boleszyńskich

– Zapalenie Światła Wiary na nowe stulecie i ofiarowanie się Maryi Boleszyńskiej

Adoracja w Noc Sylwestrową

Serdecznie zapraszamy na Adorację w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia

Początek adoracji o godz. 19.00

Godz. 19.30 – Różaniec, część radosna

Godz. 22.00 – Różaniec, część Światła

Godz. 00.15 – Msza Święta

Godz. 2.00 – Różaniec, część Bolesna

Godz. 3.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia

godz. 4.30 – Różaniec, część Chwalebna

godz. 6.00 – Anioł Pański i zakończenie Adoracji błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

Ze względu na ograniczenia w przemieszczaniu wprowadzone w tym dniu przez władze państwowe

osoby chętne prosimy o wcześniejsze zgłoszenie.

Błogosławieństwo domów i wizyta duszpasterska

Sobota, 14 listopada – Wielkie Leźno (wybudowanie i blok)

Sobota, 28 listopada – Boleszyn, (podlas)

Sobota, 5 grudnia – Słup (wybudowanie)

Sobota, 12 grudnia – Sugajno ( strona lewa)

Sobota, 19 grudnia – Boleszyn (od p. Borkowskich)

Sobota, 2 stycznia – Boleszyn (do p. Snopkowskich)

Środa, 6 stycznia – kolęda w plebanii

Sobota, 9 stycznia – Kowaliki

Sobota, 16 stycznia – Zalesie

Sobota, 24 stycznia – Słup (od p. Wróblewskich)

Sobota, 30 stycznia – Sugajno (do p. Wiercińskich)

Sobota, 6 lutego – Boleszyn (od p. Świniarskich)

Sobota, 14 lutego – Wielkie Leźno (wieś)

Sobota, 21 lutego – Słup (od p. Wierzchołowskich)

Sobota, 28 lutego – Sugajno (do p. Kaliszów)